До основного вмісту
Моя Справа

Залишилось 0 з 5 безкоштовних переглядів цього місяця (оновиться 1 листопада)

Безкоштовний кабінет: 5 запитань Асистенту на день і особистий кабінет

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. НОВОЯВОРІВСЬК

ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК

РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯзареєстровано

Не знайдено в: санкції РНБО, перелік Держфінмоніторингу, реєстр боржників.

ЄДРПОУ
34106913
Регіон
Львівська · за кодом державного реєстратора
Статутний капітал
0,00 грн
Дата реєстрації
21.06.1994
Остання реєстраційна дія
13.02.2006 · № 14121200000000864
Вищий орган управління
ПРЕСВІТЕР

Реквізити

  • РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ М. НОВОЯВОРІВСЬК
  • ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК
  • Код ЄДРПОУ: 34106913
  • Стан: зареєстровано
  • Регіон: Львівська
  • Дата реєстрації: 21.06.1994
  • Керівник: БОРЖІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
  • Статутний капітал: 0,00 грн

Засновники

Корпоративна структура

  • ГРОМАДА МІСТА НОВОЯВОРІВСЬКАфізична особа0,00 грн

Фінансові показники

Фінансові показники за роками, тисячі гривень
РікДохідЧистий прибутокАктивиВласний капіталЗобов'язанняПрацівники
2025——————
  • 2025: Ф1-мс/2-мс «Фінансова звітність мікропідприємства», подано 30.04.2026

Дані походять з річної фінансової звітності, яку підприємства подають до ДПС (відкриті дані Держстату, ліцензія CC BY): суми в тисячах гривень, як у звіті; порожня клітинка означає, що рядок у звіті не заповнено. Джерело містить звіти за 2025 рік (подані у 2026 році) і за 2022 рік (подані у 2023 році); за 2021, 2023 і 2024 роки видно лише запізнілі подання, бо тих архівів у наборі даних більше немає: відсутній рік не означає, що звіту не було. Банки та страховики звітують за правилами НБУ і в цьому наборі даних відсутні.

Податковий статус

Неприбуткова організація
релігійні організації, ознака 0035, з 31.01.2018станом на 23.02.2022

Реєстри платників ПДВ, єдиного податку та неприбуткових організацій ДПС оприлюднювала як відкриті дані (CC BY) до 23.02.2022 і відтоді не оновлює, тому їхні записи показано станом на дату реєстру: відсутність запису чи зміни після цієї дати тут не видно. Індивідуальний податковий номер платника ПДВ містить код ЄДРПОУ, за яким запис прив'язано до компанії; якщо такого коду в ЄДР немає, запис прив'язано за збігом повної назви і позначено так. Перелік сумлінних платників (tpd.tax.gov.ua) і реєстр резидентів Дія.Сіті поточні; ФОП у них не показано: їхній ідентифікатор у відкритих даних є РНОКПП.

Торговельні марки: Свідоцтва з 04.03.2026; старіших у знімку ще немає.

Декларації НАЗК: Декларації, подані з 02.09.2026 по 19.10.2026 (зібрані через сайт реєстру за повною назвою організаційно-правової форми), цей код не згадують.

Керівники та підписанти

Історія змін

Реєстраційні дії

  1. · Державна реєстрація
  2. · Реєстраційна дія
    № 14121200000000864

Зміни у реєстрі

Змін з моменту першого знімка не зафіксовано.

Статут

Діє на підставі установчих документів, затверджених засновниками (учасниками)

Часті запитання

Який код ЄДРПОУ у «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

Код ЄДРПОУ «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»: 34106913.

Коли зареєстровано «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

«ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК» зареєстровано 21.06.1994.

В якому регіоні зареєстровано «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

Львівська (за кодом державного реєстратора).

Хто керівник «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

Керівник «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»: БОРЖІЄВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ.

Який статутний капітал «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

Статутний капітал «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»: 0,00 грн.

Який стан «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

Стан «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК» за даними ЄДР на 05.11.2026: зареєстровано.

Чи є «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК» платником ПДВ?

У реєстрі платників ПДВ (за реєстром платників ПДВ ДПС, станом на 23.02.2022) запис «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК» не знайдено або не прив'язано до компанії; реєстрацію після цієї дати тут не видно.

На якій системі оподаткування «ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»?

«ЦЕРКВА ЕХБ М. НОВОЯВОРІВСЬК»: неприбуткова організація (ознака 0035, з 31.01.2018; реєстр ДПС станом на 23.02.2022).

Джерело: ЄДР, фінансова звітність (Держстат), податкові реєстри ДПС і реєстр Дія.Сіті, знімок 05.11.2026 · moyasprava.com.ua/c/34106913