Залишилось 2 з 5 безкоштовних переглядів цього місяця (оновиться 1 листопада)
Безкоштовний кабінет: 5 запитань Асистенту на день і особистий кабінетТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВІТУЧИЙ ЛАН"
ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"
- Фінансова звітність за 2022 подана
- Платник ПДВ, ІПН 433201710131 з 01.12.2019 (реєстр станом на 23.02.2022)
Не знайдено в: санкції РНБО, перелік Держфінмоніторингу, реєстр боржників.
- ЄДРПОУ
- 43320172
- Регіон
- Київська · за кодом державного реєстратора
- Статутний капітал
- 1 800 000,00 грн
- Дата реєстрації
- 31.10.2019
- Остання реєстраційна дія
- 31.10.2019 · № 13391020000018370
- Вищий орган управління
- ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ, ДИРЕКТОР
Реквізити
- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КВІТУЧИЙ ЛАН"
- ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"
- Код ЄДРПОУ: 43320172
- Стан: зареєстровано
- Регіон: Київська
- Дата реєстрації: 31.10.2019
- Керівник: ГУСЕЙНОВ НІДЖАТ АКІФ ОГЛИ
- Статутний капітал: 1 800 000,00 грн
- ІПН платника ПДВ: 433201710131 (реєстр станом на 23.02.2022)
Засновники
- ГУСЕЙНОВ НІДЖАТ АКІФ ОГЛИ1 800 000,00 грнГромадянство: Азербайджан
Корпоративна структура
- ГУСЕЙНОВ НІДЖАТ АКІФ ОГЛИфізична особа1 800 000,00 грн
Фінансові показники
| Рік | Дохід | Чистий прибуток | Активи | Власний капітал | Зобов'язання | Працівники |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | — | 0 тис. грн | 47,6 млн грн | 272,4 тис. грн | 47,3 млн грн | 1 |
- 2022: Ф1-м/2-м «Фінансова звітність малого підприємства», подано 09.02.2023
Дані походять з річної фінансової звітності, яку підприємства подають до ДПС (відкриті дані Держстату, ліцензія CC BY): суми в тисячах гривень, як у звіті; порожня клітинка означає, що рядок у звіті не заповнено. Джерело містить звіти за 2025 рік (подані у 2026 році) і за 2022 рік (подані у 2023 році); за 2021, 2023 і 2024 роки видно лише запізнілі подання, бо тих архівів у наборі даних більше немає: відсутній рік не означає, що звіту не було. Банки та страховики звітують за правилами НБУ і в цьому наборі даних відсутні.
Податковий статус
- Платник ПДВ
- ІПН 433201710131, з 01.12.2019станом на 23.02.2022
Реєстри платників ПДВ, єдиного податку та неприбуткових організацій ДПС оприлюднювала як відкриті дані (CC BY) до 23.02.2022 і відтоді не оновлює, тому їхні записи показано станом на дату реєстру: відсутність запису чи зміни після цієї дати тут не видно. Індивідуальний податковий номер платника ПДВ містить код ЄДРПОУ, за яким запис прив'язано до компанії; якщо такого коду в ЄДР немає, запис прив'язано за збігом повної назви і позначено так. Перелік сумлінних платників (tpd.tax.gov.ua) і реєстр резидентів Дія.Сіті поточні; ФОП у них не показано: їхній ідентифікатор у відкритих даних є РНОКПП.
Торговельні марки: Свідоцтва з 04.03.2026; старіших у знімку ще немає.
Декларації НАЗК: Декларації, подані з 02.09.2026 по 19.10.2026 (зібрані через сайт реєстру за повною назвою організаційно-правової форми), цей код не згадують.
Кінцеві бенефіціарні власники
- Прямий вирішальний впливГромадянство: Азербайджан
Керівники та підписанти
- ГУСЕЙНОВ НІДЖАТ АКІФ ОГЛИкерівник
Історія змін
Реєстраційні дії
- · Державна реєстрація
- · Реєстраційна дія№ 13391020000018370
Зміни у реєстрі
- фінансові показники · додано
Статут
Діє на підставі модельного статуту
Часті запитання
Який код ЄДРПОУ у ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
Код ЄДРПОУ ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН": 43320172.
Коли зареєстровано ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" зареєстровано 31.10.2019.
В якому регіоні зареєстровано ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
Київська (за кодом державного реєстратора).
Хто керівник ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
Керівник ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН": ГУСЕЙНОВ НІДЖАТ АКІФ ОГЛИ.
Який статутний капітал ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
Статутний капітал ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН": 1 800 000,00 грн.
Який стан ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН"?
Стан ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" за даними ЄДР на 05.11.2026: зареєстровано.
Який прибуток ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" за 2022 рік?
Чистий прибуток ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" за 2022 рік: 0 тис. грн (за даними річної фінансової звітності).
Які активи ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" на кінець 2022 року?
Активи (баланс) ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" на кінець 2022 року: 47,6 млн грн (за даними річної фінансової звітності).
Чи є ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" платником ПДВ?
Так: ТОВ "КВІТУЧИЙ ЛАН" зареєстровано платником ПДВ з 01.12.2019, ІПН 433201710131 (за реєстром платників ПДВ ДПС, станом на 23.02.2022).
Джерело: ЄДР, фінансова звітність (Держстат), податкові реєстри ДПС і реєстр Дія.Сіті, знімок 05.11.2026 · moyasprava.com.ua/c/43320172
Дані: Єдиний державний реєстр, Мін'юст України. Ліцензія CC BY. Фінансові показники: річна фінансова звітність підприємств, Держстат (CC BY). Податковий статус: реєстри платників ПДВ, єдиного податку і неприбуткових організацій ДПС (відкриті дані станом на 23.02.2022, CC BY), перелік платників з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства (ДПС), реєстр резидентів Дія.Сіті (Мінцифри).